Losers Cirque Company – KONKURZ

Akrobatická show pestrá jako vylhaný životopis. Losers Cirque Company uvádí Konkurz, ve kterém o vítězi rozhodnou sami diváci.

“My se vám ozveme!” Věta, kterou alespoň jednou v životě slyšel každý. Dnes zazní znovu. Skutečně se ozvou ale jen jednomu z uchazečů, kteří se vyzbrojeni vyladěnými “CVčky” právě pouští do boje o… O co? Záleží na tom vůbec? Budoucí vítěz teď musí odložit své pravé já, servítky a sebeúctu a dokázat, že je nejlepší. Nebo to alespoň předstírat lépe než ostatní. Uspět ve hře bez jasných pravidel rozhodně nebude snadné. Kdo přísné porotě předloží nejopojnější koktejl z talentu, přetvářky a ostrých loktů?

Délka 70 min Pro koho je vhodné 6+

Kontakt

Eva Tázlerová
Emailová adresa eva@unitedarts.cz
Telefonní číslo +420 605 285 601

O souboru Losers Cirque Company

Bláznivá novocirkusová partička, která má na svém kontě téměř desítku celovečerních vystoupení, z nichž většinu pravidelně reprízuje v šapitó a divadlech u nás i v zahraničí. Kromě vystupování se Losers věnují pořádání pravidelných lekcí párové akrobacie a gymnastiky pro veřejnost. Od roku 2020 mají svou vlastní scénu Divadlo Bravo!

Web company: www.loserscirque.cz

Tvůrčí tým

Režie: Petr Horníček
Choreografie: Tomáš Pražák
Scénář: Matěj Randár, Petr Horníček
Dramaturgie: Matěj Randár
Supervize: Radim Vizváry
Hudba: Kirill Yakovlev
Kostýmní výtvarník: Lucie Červíková
Scéna: Petr Horníček
Light design: Michael Bláha
Zvuk: Karel Mařík
Produkce: United Arts

Účinkují:
Karolína Křížková, Sára Stoulilová, Josefína Vandasová, Kirill Yakovlev, Petr Dlugoš, Adam Rameš, Lukáš Borik, Petr Dvořák, Jiří Bělka

KONKURZ

Fotogalerie