Jonatán Vnouček a Michaela Stará – JOHNNY & JENNY

Barevná romance z mobilních toalet.

Závozník z firmy JOHNNY SERVIS provádí svou denní rutinu, když se mu do cesty připlete tvrdohlavá a tak trochu záludná dívka. Díky ní se jeho běžný pracovní den změní v neobyčejné dobrodružství.

Neobvyklé manipulační hříčky, přesná dynamická akce a trochu kouzla k tomu. To je představení Johnny & Jenny – groteskní komiksový souboj pro celou rodinu o nadvládu nad toaletami.

Délka 45 min Pro koho je vhodné Neomezeno

Kontakt

Zuzana Drábová
Emailová adresa johnnyajenny@gmail.com
Telefonní číslo +420 775 028 269

O souboru JOHNNY & JENNY

Jonatán a Míša jsou spolužáci z katedry nonverbálního divadla na HAMU. Magisterské studium zakončili v roce 2020. Během studií se několikrát potkali při společné tvorbě (Ucvaknu ti pero, pedagog. vedení Radim Vizváry; VĚC, pedagog. vedení Števo Capko). Johnny a Jenny je jejich prvním společným projektem.

Web company: www.facebook.com/JohnnyAndJennyTheShow

Tvůrčí tým

Účinkují: Jonatán Vnouček a Michaela Stará
Dramaturgická a režijní spolupráce: Ondřej Holba
Supervize: Lukáš Houdek
Foto: Matouš Bičák
Vzniklo za podpory: HAMU katedra nonverbálního divadla a JOHNNY SERVIS

Recenze / Ocenění

„…V růžové budce bydlí žena. Mezi oběma aktéry začíná vtipná honička. Žena se své růžové nechce vzdát, závozník však musí plnit plán a budku odvézt jinam. Honí se okolo jak kočka s myší, přesněji jako Tom a Jerry, líčí na sebe pasti a každý se o svůj prostor bije jako lev. Jedná se o vtipnou podívanou…“
Taneční aktuality

„Romantická klaunérie Johnny & Jenny performerů Jonatána Vnoučka a Michaely Staré pobavila celou rodinu groteskou o závozníkovi firmy na mobilní toalety, jemuž do cesty (kabinky) najednou vstoupila tvrdohlavá slečna se smyslem pro humor.“
Taneční aktuality

JOHNNY & JENNY

Fotogalerie