Cie Pieds Perchés – OK(N)o

Veřejný prostor / soukromý prostor / intimita. Site-specific projekt OK(N)o zpochybňuje naše stávající představy o rozdělení soukromého a veřejného prostoru, a napříč nimi se prostřednictvím nového cirkusu, tance a fyzického divadla snaží znovu určit místo pro individuální svobodu. OK(N)o je stěhovavý projekt. Nahlíží do různých měst, prochází rozdílnými vnitřními i venkovními prostory, nabývá rozličných forem. Pohrává si s pozicí pozorovatele a pozorovaného, a do této hry vtahuje i diváka.

Délka 30-50 min Pro koho je vhodné Neomezeno

Kontakt

Stéphanie NDuhirahe
Emailová adresa production@ciepiedsperches.com
Telefonní číslo +420 773 525 196

O souboru Cie Pieds Perchés

Česko-švýcarský soubor Cie Pieds Perchés tvoří performerky Morgane Widmer a Stéphanie N’Duhirahe a hudebník Roman Džačár. Hlavním tématem tvorby jsou současné společenské problémy, na které nahlížejí pomocí humoru, tance a vzdušné akrobacie.

Web company:  www.ciepiedsperches.com

Tvůrčí tým

Koncept: Stéphanie N’Duhirahe, Morgane Widmer (Cie Pieds Perchés)
Hrají: Stéphanie N’Duhirahe, Morgane Widmer, Roman Džačár + střídající se performeři
Pohybová spolupráce / performeři: Filip Zahradnický, Michaela Stará, Cécile Da Costa, Daniel Kvašňovšký, Jana Ryšlavá, Lucie N’Duhirahe, Marina Mezzogiorno, Brown, Lili Parson, Chloé Démétriadès, Phillipe Droz, Elsa Bouchez
Režijní supervize: Lukáš Karásek
Hudba: Roman Džačár
Video design: Dsu Ranger
Produkce: Iva-Hedvika Zýková, Eva Roškaňuková
Producent: Schmilblick spolek
Podpora: Hlavní město Praha, Ministerstvo kultury ČR, CIRQUEON, KD Mlejn, Depo2015, La ville de Nyon, Région de Nyon, Studio PRÁM, EEEEH! La Grenette, Studio Alta, Cooltour, Embassy of the Czech Republic in Bern.

OK(N)o

Fotogalerie