Bratři v tricku – Běžkařská odysea

Dva běžkaři ztraceni v mapě i v ročním období, bok po boku, avšak v jedné stopě, podstupují běžkařskou odyseu – bludnou pouť s nejasným koncem i průběhem! Hole vzhůru, vosk na knír, čaj na kuráž a krok sun krok!
Představení Běžkařská odysea čerpá z letitých zkušeností souboru na poli pouličního divadla. Tradičně silnou doménou je sebeironie, žonglování, předmětová manipulace, střídmá akrobacie a laskavý humor.
Jak praví oblíbené německé rčení: „LANGLÄUFER LEBEN LÄNGER!“ – „Běžkaři žijí déle!“ Smích a humor prý taky roky přidávají. Tak račte s tímto představením objevit elixír nesmrtelnosti!

Délka 45 min Pro koho je vhodné 6-99+

Kontakt

Michaea Holbíková
Emailová adresa misha@artprometheus.cz
Telefonní číslo +420 737 877 865

O souboru Bratři v tricku

Umělecké uskupení Bratři v tricku patří již přes deset let ke špičce na poli nového cirkusu v Čechách. Členové souboru Václav Jelínek a Adam Jarchovský jsou jedni z nejvýraznějších artistních umělců v České republice. Pravidelně se účastní všech významných festivalů a přehlídek pouličního a novocirkusového divadla. Bratři v tricku neustále překvapují kreativitou a inovativním přístupem.

Web company: www.bratrivtricku.cz

Tvůrčí tým

Běžkaři: Adam Jarchovský, Václav Jelínek
Supervize: Tomsa Legierski
Kostýmy: Jarmila Enochová
Produkce: Michaela Holbíková, ART Prometheus

Recenze / Ocenění

Zapomeňte na Chuckle Brothers, přemýšlejte více o Sacha Baron Cohenovi pro rodinné publikum. Představení souboru Bratři v tricku je absolutní radostí! V tomto pouličním kusu duo lyžařů pobíhá kolem v lyžařské výbavě, jde o brilantní groteskní show, která připomíná Cohenův Borat v jeho fyzicky nejlepší kondici. – Mark Brown, SCOTTISH STAGE.

Běžkařská odysea

Fotogalerie