Balancealots – Link the Click

V nutkání se spojit s jejich prostředím, dva barevní a nepředvídatelní jedinci se spolu učí fungovat, a společně tak hledají rovnováhu mezi dvěma extrémy sociálního spojení: online a offline přítomností.
Ve svém rozviklaném vozejčku přivážejí cirkusové dovednosti, živé rytmy a pozitivní energii do každé ulice, a vytvářejí tak virtuální i reálná spojení.
S pomocí balancu na rukou, žonglování, akrobacie a klaunérie se snaží vytvořit představení, které podivně normalizuje a oslavuje jinakost.

Délka 30 min Who is it suitable for? 4+

Kontakt

Aleš Hrdlička
Emailová adresa info@aleshrdlicka.cz
Telefonní číslo +420 773 676 735

O souboru Balancealots

Balancealots je česko-skotské novocirkusové duo, které spolu tvoří Aleš Hrdlička a Hannah Lennox. Oba sólově absolvovali univerzitu Codarts Circus Arts v Rotterdamu, ale teď spojují své síly jako svěží a barevné duo, které se snaží spojit s diváky prostřednictvím žonglování a balancu na rukou.

Web company:  instagram.com/balancealots www.aleshrdlicka.cz  www.hannahlennox.com

Tvůrčí tým

Umělecký poradce: Joris De Jong
Koprodukce: Circusstad Festival Rotterdam
Scéna: Jan Smrkovský
Podpořili: Gemeente Rotterdam, Fonds Podiumkunsten, KD Foundation

Zvláštní poděkování: Lucho Smit, Cirqueon, Werkplaats Diepenheim, Circusstad team, Botovna, Lena Hermann, Borre, Alessio Sev Motta, Børre Isac L’orange
Foto: Manon Verplancke

Co potřebujeme

Hledáme partnera pro financování projektu a prostor pro rezidenci, abychom mohli dále projekt rozpracovat do celovečerního představení.

Link the click

Photogallery